Členství a příspěvky

Pokud se chcete stát členem Golf Clubu Horal Velké Karlovice, kontaktujte prosím sekretáře klubu pana Tomáše Kotase (kotouch@seznam.cz, 604 909 686), který vám poskytne podrobnější informace.

Ceník členských příspěvků pro rok 2014

Jednorázový vstupní příspěvek

dospělí 10 000 Kč
studenti do 26 let 7 000 Kč
mládež do 18 let 1 000 Kč

Roční členský příspěvek

dospělí 6 500 Kč
studenti do 26 let 3 200 Kč
mládež do 18 let 3 000 Kč

Roční členství

Pro zájemce o členství v našem klubu jsme připravili speciální variantu ročního zvýhodněného členství. Členství je platné pouze na 1 rok.

Roční členství 3 300 Kč

Toto členství vám přináší slevu ve výši 50% na hru na golfovém hřišti na 18 jamkách. Slevu lze využít také na turnajové fee.

Neaktivní členství

pro všechny 2.000,- Kč

Neaktivním členstvím se rozumí, že žadatel zústává členem, ale v konkrétním roce nemůže využívat výhod člena klubu. Neaktivní členství plati pouze jeden rok a bude povoleno jen z vážných rodinných, zdravotních a pracovních důvodů. O neaktivní čleství musí každý žadatel požádat oficiálně s uvedením důvodu a výkonný výbor rozhodne, zda bude žadateli vyhověno.

Příspěvky je nutno uhradit do 30.6.2014 na č.ú. 35-8965440287/0100

Výhody členství v GCHVK

Výhody spojené s členstvím v GCHVK pro rok 2014:

• sleva 20% na služby poskytované společností HP Tronic s.r.o. (hotely Horal, Lanterna, Galik, ski areál Razula), platí pro řádné a čestné členy na základě předložení členské karty GCHVK a OP, podmínkou získání slevy je předchozí prezentace člena na některé z recepcí a založení zvláštního jednorázového účtu v systému HP Tronic.
    • termální bazény Wellness Horal (saunový svět, termální bazény, kardio fitness, masáže)
    • dárkové poukazy (na ubytování a služby, NE na hotové poukázky)
    • Relaxační centrum L-Spa Lanterna (procedury,masáže)
    • Beauty salon Lanterna
    • Víceúčelové hřiště Horal
    • Bowling (Horal, Galik)
    • Slevy není možno kumulovat – NEPLATÍ tedy na akční, či jinak zvýhodněné produkty.
  • Sleva 20% na konzumaci v hotelových restauracích HP Tronic (hotely Horal, Lanterna, Galik) platí od 1.6.2011. Platí pro pro řádné a čestné členy na základě předložení karty GCHVK a občanského průkazu.
  • Slevy na golfovém simulátoru: po – ne dopoledne 175 Kč / odpoledne 200 Kč
  • Sleva 12% v golfovém obchodě GOLFPROFI STORE OSTRAVA (U soudu 6199/25,Ostrava-Poruba)
    Otevřeno Po-Pá 9:00-18:30. Více informací na www.golfprofi.cz/GolfProfi-Store-Ostrava

Dětská golfová akademie

• Termín: duben – září, vždy v sobotu 18:00-19:30, cena: 290 Kč
  • Info: Leo Bača ml. Tel. +420 725 655 427,  e-mail: leobaca96@gmail.com

Partnerská hřiště – reciprocity

Reciproční sleva lze čerpat z denního fee na 18 jamek. Slevy nelze sčítat a neplatí pro akce, kde je pevně stanoven poplatek za hru (turnaje, HCP dny apod.)

• Kravaře – sleva 30%  na greenfee na hřišti
  • Kostelec u Zlína – sleva 50% na greenfee na hřišti