Hřiště

Děvet jamek kopcovitého golfového hřiště Horal ve Velkých Karlovicích má při hře na 18 jamek celkovou délku 3092 metrů ze žlutých odpališť a 2752 metrů z červených odpališť. Nachází se na něm 4 tříparové jamky a 5 jamek čtyřparových. Podrobnější informace o délkách a profilu jamek najdete v průvodci po hřišti, případně ve score card.

Golfové hřiště Horal ve Velkých Karlovicích je veřejné, to znamená, že zahrát si na něm můžete přijít i když nejste členem žádného golfového klubu ani České golfové federace, nemusíte ani mít tzv. zkoušku způsobilosti (dříve zvanou zelená karta). Nicméně i tak jste povinni dodržovat mezinárodní golfová pravidla, místní pravidla hřiště a zásady chování na hřišti. Těšíme se na vaši návštěvu!

Domovským hřištěm Golf Clubu Horal je Golfové hřiště Horal Velké Karlovice.

Obrázek 1 z 74