Indoor tréninkový simulátor Aboutgolf

Špičkový trenažer Aboutgolf vyniká především jedinečnou grafikou a dokonalou virtuální simulací třiceti nejznámějších golfových hřišť. Zcela převratný systém IGE měření dráhy míčku i hole dodává dosud nevídané objemy naprosto přesných dat o všech klíčových charakteristikách vaší rány. Nejen, že naprosto přesně změří rychlost a vertikální i horizontální úhel letu míčku, ale také backspin a sidespin (přímo z rotace dimplů) a dokonce i vektor a dráhu hole. Své výsledky pak můžete porovnávat i s nejlepšími hráči PGA.

Simulátor nabízí reálné zobrazení třiceti světoznámých hřišť zpracovaných do nejmenších detailů. Na hřištích vidíte i stébla trávy hýbající se ve větru, mraky plující po obloze podle parametrů (síla a směr větru) nastavených před hrou, do detailu zpracované trojrozměrné stromy, odrazy paprsků od vodní hladiny nebo různé povětrnostní podmínky.

Doporučujeme rezervaci předem na telefonu +420 725 655 427.

Možnosti tréninku:

• Driving range
  • Chipping
  • Chipping over bunker
  • Trénink 3PAR jamek dle vlastního výběru
  • Trénink příher na jamku z různých vzdáleností

U výše uvedených herních možností probíhá vyhodnocení úderů, rychlost švihu, rychlost míče, trajektorie míče, vzdálenost dopadu míče, konečná vzdálenost… Své výsledky navíc můžete porovnat s nejlepšími hráči PGA.

indoor_golf

Provoz a ceník trenažeru Aboutgolf:

středa- čtvrtek
  • 10:00 – 13:00  300 Kč/hod.*
  • 13:00 – 20:00  350 Kč/hod.*

pátek – neděle

• 10:00 – 13:00  350 Kč/hod.*
  • 13:00 – 20:00  400 Kč/hod.*

• Indoor driving & putting  50 Kč/hod
  • zapůjčení hole 50 Kč

Členové Golf Clubu Horal Velké Karlovice sleva středa-neděle 175 Kč (dopoledne)/200 Kč (odpoledne)