Indoor tréninkový simulátor Aboutgolf

Špičkový trenažer Aboutgolf vyniká především jedinečnou grafikou a dokonalou virtuální simulací třiceti nejznámějších golfových hřišť.

Zcela převratný systém IGE dodává měření dráhy míčku i hole dosud nevídané objemy naprosto přesných dat o všech klíčových charakteristikách vaší rány. Nejen, že naprosto přesně změří rychlost a vertikální i horizontální úhel letu míčku, ale také backspin a sidespin (přímo z rotace dimplů) a dokonce i vektor a dráhu hole. Své výsledky pak můžete porovnávat i s nejlepšími hráči PGA.

JOV_9752

Na hřištích vidíte i stébla trávy hýbající se ve větru, mraky plující po obloze podle parametrů (síla a směr větru) nastavených před hrou, do detailu zpracované trojrozměrné stromy, odrazy paprsků od vodní hladiny nebo různé povětrnostní podmínky.

Nutná rezervace předem na telefonu +420 571 495 570.

Možnosti tréninku:

• Driving range
  • Chipping
  • Chipping over bunker
  • Trénink 3PAR jamek dle vlastního výběru
  • Trénink příher na jamku z různých vzdáleností

U výše uvedených herních možností probíhá vyhodnocení úderů, rychlost švihu, rychlost míče, trajektorie míče, vzdálenost dopadu míče, konečná vzdálenost... Své výsledky navíc můžete porovnat s nejlepšími hráči PGA

• letní provoz: středa-neděle 10:00 – 20:00
  • zimní provoz: pondělí-neděle 10:00 – 18:00