Turnaje 2017

V roce 2017 budou na Golfovém hřišti Horal pořádány tyto golfové turnaje:

• 14. 5. (Ne) – První turnaj Valachy Tour aneb s Rudolfem na Golfu (1. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 28. 5. (Ne) – Valašský Texas dvojic
  • 4. 6. (Ne) – Pohár rozhodčích (2. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 17. 6. (So) – Prezidentský turnaj (3. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 16. 7. (Ne) – Přátelský golfový turnaj
  • 27. 8. (Ne) – 8. Karlovský sekretář (4.a  závěrečný turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 16. 9. (So) – O mistra Clubu na rány
  • 15. 10. (Ne) – Chalupář s tradicí
  • 28. 10. (So) – 5. ročník Zabíjačkový jednoholový golfový turnaj. Bez úpravy handicapu

Akce pro veřejnost:

• 21. 5. (Ne) Zábavná neděle (nejen) s golfem (Neděle plná golfu a dalších tradičních i netradičních sportovních aktivit s doprovodným programem, ze seriálu VALACHY DĚTEM)
  • 27. 5. (So) Otevírání Driving range – testování holí – s Golfem pro všechny (Zábava podvečerní akce při západu slunce celý den testování holí k dispozici)

Rezervujte své turnajové fee včas!

Termíny těchto akcí budou ještě včas potvrzeny, sledujte zprávy na hlavní stránce, a budete se na ně moci přihlásit přes server ČGF.

Pořadatelem bude vybíráno startovné. Ve startovném za turnaj (290 Kč) je zahrnuta organizace turnaje vč. cen a také balená voda, snídaně i oběd (polévka + hlavní chod)!

„Dobrá zpráva“ pro všechny nečleny a to snížené turnajové fee 400 Kč + 290 Kč startovné

* Valachy Golf Tour: Nejlepší výsledek stablefordových bodů, hodnocení VGT.  Podmínkou je zúčastnění se minimálně 2 turnajů.