Turnaje 2019

V roce 2019 budou na Golfovém hřišti Horal pořádány tyto golfové turnaje:

• 11. 5. (So)Májový kotlíkový turnaj se značkou ETA (1. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 25. 5. (So) – Golf pro Všechny na Valašsku – turnaj dvojic
  • 2. 6. (Ne)Pohár rozhodčích (2. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 29. 6. (So) – Prezidentský turnaj (3. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 14. 7. (Ne) – Přátelský turnaj
  • 31. 8. (So)10. Karlovský sekretář s Golfprofi (4. a  závěrečný turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 7. 9. (So)O mistra Clubu
  • 21. 9. (So) – Extrem golf – bez úpravy HCP
  • 27. 9. (Pá) – Železný večerní texas (turnaj pouze s železy) bez úpravy HcP
  • 12. 10. (So) – Chalupářský turnaj s tradicí (asi XVII.)
  • 19. 10. (So) – Zabíjačkový jednoholový turnaj

Při vyhlášení výsledků Chalupářského turnaje proběhne losování score karet hráčů, kteří odehrají minimálně 5 turnajů za celou sezónu ( počet turnajů = počet score karet ve slosování ).

Jarní turnaje pořádané Golfovým hřištěm Horal na jiných hřištích:

• neděle 14. 4. 2019 – Horalé na Čeladné
  • neděle 28. 4. 2019 – Horalé v Šilheřovicích
  • neděle 5. 5. 2019 – Horalé v Rožnově
  • neděle 16. 6. 2019 – Přátelský turnaj – Radíkov na Horale

Akce pro veřejnost:

• 19. 5. (Ne) Zábavná neděle (nejen) s golfem (Neděle plná golfu a dalších tradičních i netradičních sportovních aktivit s doprovodným programem, ze seriálu VALACHY DĚTEM)

Rezervujte své turnajové fee včas!

Termíny těchto akcí budou ještě včas potvrzeny, sledujte zprávy na hlavní stránce, a budete se na ně moci přihlásit přes server ČGF.

Pořadatelem bude vybíráno startovné. Ve startovném za turnaj (290 Kč) je zahrnuta organizace turnaje vč. cen a také balená voda, snídaně i oběd (polévka + hlavní chod)!

„Dobrá zpráva“ pro všechny nečleny a to snížené turnajové fee 400 Kč + 290 Kč startovné

Hodnocení Valachy Golf Tour bude prostým součtem stablefordových bodů ze všech turnajů.

Soutěžní výbor si vyhrazuje právo na případné úpravy nebo dokončení propozic.