Turnaje 2016

Pořadatelem bude vybíráno startovné. Ve startovném za turnaj (290 Kč) je zahrnuta organizace turnaje vč. cen a také balená voda, snídaně i oběd (polévka + hlavní chod)!

„Dobrá zpráva“ pro všechny nečleny a to snížené turnajové fee 400 Kč + 290 Kč startovné

V roce 2016 budou na Golfovém hřišti Horal pořádány tyto golfové turnaje:

• 15. 5. (Ne) – 1. turnaj s Golfem pro všechny (1. turnaj Valachy Golf Tour

• 19. 6. (Ne) – Retro turnaj s Iljou Hartingerem (2. turnaj Valachy Golf Tour) – retro oblečení vítáno

• 25.6. (So) – Prezidentský turnaj s valašskými specialitami

• 3.7. (Ne) – Golf na Horalu k 10. výročí založení GCHVK (3. turnaj Valachy Golf Tour)

• 28. 8. (Ne) – 7. Karlovský sekretář s dobrým vínem (4. turnaj Valachy Golf Tour) + vyhodnocení celé Tour /TomTom/

• 10. 9. (So) – Pohár rozhodčích

• 17. 9. (So) – O mistra Clubu na rány

• 15. 10. (So) – Chalupář s tradicí

• 29. 10. (So) – 4. ročník Zabijačkový jednoholový Bez úpravy handicapu

Akce pro veřejnost:

• 22. 5. (Ne) Golfová neděle pro děti (Snag, golf a jiné sporty vemte děti a přijďte se pobavit)

• 28. 5. (So) Otvírání Driving range – testování holí – s Golfem pro všechny (Zábava podvečerní akce při západu slunce celý den testovačka holí k dispozici)

Akce spolupořádané Golf clubem Horal mimo hřiště ve Velkých Karlovicích:

• 17. 4. Horalé na Čeladné

Rezervujte své turnajové fee včas!

Termíny těchto akcí budou ještě včas potvrzeny, sledujte zprávy na hlavní stránce, a budete se na ně moci přihlásit přes server ČGF.