Výhody členství

Výhody spojené s členstvím v GCHVK pro rok 2023:

• sleva 20 % na služby poskytované společností HP Tronic s.r.o. (hotely Horal, Lanterna, Galik, ski areál Razula), platí pro řádné a čestné členy na základě předložení členské karty GCHVK a OP, podmínkou získání slevy je předchozí prezentace člena na některé z recepcí a založení zvláštního jednorázového účtu v systému HP Tronic.
    • termální bazény Wellness Horal (saunový svět, termální bazény, kardio fitness, masáže)
    • dárkové poukazy (na ubytování a služby, nikoliv na dárkové poukazy v nominální hodnotě a akční pobyty viz další informace zde)
    • Relaxační centrum L-Spa Lanterna (procedury, masáže)
    • Beauty salon Lanterna
    • Víceúčelové hřiště Horal
    • Bowling (Horal, Galik)
    • Segway
    • Slevy není možno kumulovat – NEPLATÍ tedy na akční, či jinak zvýhodněné produkty, speciálně kalkulované akce
  • Sleva 20% na konzumaci v hotelových restauracích HP Tronic (hotely Horal, Lanterna, Galik) platí od 1. 6. 2011. Platí pro pro řádné a čestné členy na základě předložení karty GCHVK a občanského průkazu.
  • Slevy na golfovém simulátoru: 250 Kč/hodinu (místo 500 Kč)
  • Sleva 12% v golfovém obchodě GOLFPROFI STORE OSTRAVA (U soudu 6199/25,Ostrava-Poruba)
    Otevřeno Po-Pá 9:00-18:30. Více informací na golfprofi.cz/GolfProfi-Store-Ostrava

Reciproční slevy

Reciproční sleva lze čerpat z denního fee na 18 jamek. Slevy nelze sčítat a neplatí pro akce, kde je pevně stanoven poplatek za hru (turnaje, HCP dny apod.)

• Kostelec u Zlína – sleva 50 % na greenfee na hřišti
  • Slušovice – sleva 50 % na greenfee na hřišti