Retro turnaj s Iljou Hartingerem už v neděli 19. června

Prožijte neděli 19. června ve znamení soutěžení, golfu a vzpomínek na jeho historii. Zveme Vás na 2. turnaj Valachy Golf Tour na Golfovém hřišti Horal Velké Karlovice.

Retro turnaj se koná na počest významného životního jubilea akademického malíře Ilje Hartingera a na jeho zahájení dorazí místostarostka Karolinky, Mgr. Bohumila Václavíková, se svou dcerou. I když se „náš mistr“ přímo nezúčastní turnaje jako aktivní hráč, bude se pohybovat na hřišti mezi hráči a zpříjemňovat jim nedělní dopoledne.

Turnaj se hraje na stablefordové body ve všech kategoriích. Valachy Golf Tour způsob hodnocení eklektiku budou sečteny Vaše nejlépe zahrané výsledky na jednotlivých jamkách v celé tour.

Program:

• 8:00 – 8:30      Prezentace, snídaně formou rautu
  • 9:00                Zahájení turnaje (cannon start)
  • 13:30 – 14:30  Obědové menu
  • 14:30              Vyhlášení výsledků

Před soutěží se můžete rozehrát na driving range, který je v provozu již od ranních hodin (žetony jsou k dispozici k zakoupení na recepci). Během dne bude k dispozici také občerstvení – snídaně, oběd a voda do bagu. Po hře si navíc můžete odpočinout ve Wellness Horal s termálními bazény.

Startovné:

• veřejnost 690 Kč (zahrnuto fee)
  • člen GCHVK 290 Kč (nezahrnuje fee)

Na turnaj se přihlašujte přes server ČGF nebo na recepci klubu (+420 571 495 583, gchvk-recepce@valachy.cz) a to nejpozději do 18. června do 12:00 hod.

Kompletní seznam všech turnajů, které pro Vás připravujeme na sezonu 2016, najdete zde.

vozik     benes