Nenechte si ujít 1. turnaj s Golfem pro všechny

Přijďte si užít neděli plnou golfu a probuďte v sobě soutěžního ducha 15. května jsme pro Vás na Golfovém hřišti Horal Velké Karlovice připravili 1. turnaj s Golfem pro všechny.

Turnaj se hraje na stablefordové body ve všech kategoriích. Valachy Golf Tour způsob hodnocení eklektiku budou sečteny Vaše nejlépe zahrané výsledky na jednotlivých jamkách v celé tour.

Program:
8:00 – 8:30 Prezentace, snídaně formou rautu
9:00  Zahájení turnaje (cannon start)
13:30 – 14:30 Obědové menu
14:30  Vyhlášení výsledků

Před soutěží se můžete rozehrát na driving range, který je v provozu již od ranních hodin (žetony jsou k dispozici k zakoupení na recepci). Během dne bude k dispozici také občerstvení – snídaně, oběd a voda do bagu. Po hře si navíc můžete odpočinout ve Wellness Horal s termálními bazény.

Startovné:
Veřejnost 690 Kč (zahrnuto fee)
Člen GCHVK 290 Kč (nezahrnuje fee)
Na turnaj se přihlašujte přes server ČGF nebo na recepci klubu (+420 571 495 583, gchvk-recepce@valachy.cz) a to nejpozději do 14. května do 12:00 hod.

Kompletní seznam všech turnajů, které pro Vás připravujeme na sezonu 2016, najdete zde.

Výsledky turnaje a fotogalerii najdete zde.