Golfové hřiště Horal

Součástí resortu Valachy je i devítijamkové golfové hřiště situované do poměrně náročného horského terénu. Přímo u hotelu Horal si však budete moci vychutnat nejen krásnou přírodu CHKO Beskydy, ale také kvalitní zázemí golfového klubu s možností tréninku na špičkovém golf simulátoru.

Vybudovat golfové hřiště v chráněné krajinné oblasti je skutečně nelehký úkol. Pokud se to však podaří, mohou si všichni příznivci tohoto krásného sportu, dostupného pro všechny věkové kategorie, vychutnat jedinečnou atmosféru beskydského horského údolí s malebnými valašskými chaloupkami, jezírky a bunkry.

Golfové hřiště Horal

Nové devítijamkové hřiště je právě ve výstavbě. Po dokončení bude splňovat normu Public Course, tedy hřiště určené pro širokou veřejnost. V současné době jsou greeny, fairway i odpaliště téměř hotové, již brzy se tak nové hřiště dočká zkušebního provozu.

Golfové hřiště Horal nabídne všem zájemcům o trénink nebo výuku golfu vysokou kvalitu poskytovaných služeb a příjemné zázemí v budově Golf Clubu Horal.

Nabídka Golf Clubu Horal

Indoor tréninkový simulátor Aboutgolf

Špičkový trenažer Aboutgolf vyniká především jedinečnou grafikou a dokonalou virtuální simulací třiceti nejznámějších golfových hřišť. Zcela převratný systém IGE měření dráhy míčku i hole dodává dosud nevídané objemy naprosto přesných dat o všech klíčových charakteristikách Vaší rány. Nejen, že naprosto přesně změří rychlost a vertikální i horizontální úhel letu míčku, ale také backspin a sidespin (přímo z rotace dimplů) a dokonce i vektor a dráhu hole.

Možnosti tréninku:

• Driving range
  • Chipping
  • Chipping over bunker
  • Trénink 3PAR jamek dle vlastního výběru
  • Trénink příher na jamku z různých vzdáleností