Pozvánka na turnaj „O mistra klubu na rány“

Vážení členové,

je to tady! Už tuto sobotu 21.9.2013 se na golfovém hřišti Horal Velké Karlovice odehraje nejdůležitější turnaj sezony O mistra klubu na rány“. Vítěz získá titul mistra klubu pro rok 2013.

Ve hře jsou zajímavé ceny první tři místa v obou kategoriích a hlavně prestižní titul mistra klubu.

Program turnaje:

• od 8:30  Prezentace, snídaně formou rautu
  • 9:30 Zahájení turnaje (start postupný z jamky č. 1)
  • 13:30 – 16.00 Obědové menu (polévka + hlavní chod)
  • 16:00 Vyhlášení výsledků v obou kategoriích

V rámci startovného obdržíte snídani, obědové menu, vodu do bagu a hrajeme rovněž o zajímavé ceny pro vítěze. Startovné činí 250 Kč.

Přihlášky zasílejte na www.cgf.cz nebo jsme Vám plně k dispozici v recepci GC Horal (tel.: 571 495 583).

Před turnajem neváhejte využít možnosti rozehrát se na nově otevřeném driving range, který je v provozu již od ranních hodin (od 8:00). Žetony na košíky jsou k zakoupení na recepci golfového klubu.

Děkujeme a těšíme se na Vás.