Pozvánka na turnaj – hřiště The Old Course, Čeladná

Zveme vás na první letošní turnaj na hřišti The Old Course, který startuje ve spolupráci s Golf Clubem Horal Velké Karlovice.

Pro členy GC Horal je připraveno zvýhodnění v podobě přívětivějšího fee. Zváni jsou však všichni, kteří si chtějí po zimě poměřit síly na hřišti The Old Course v Čeladné.

Připraveny jsou zajímavé ceny pro vítěze v podobě voucherů na služby hotelu Horal ve Velkých Karlovicích a volné fee na hřišti The Old Course.

CENY PRO VÍTĚZE:

• 1. místo – 1x green fee v Prosper Golf Resortu a pobyt pro 2 osoby na 1 noc ve wellness hotelu Horal s polopenzí a volným vstupem do wellness Horal
  • 2. místo – 1x green v Prosper Golf Resortu a voucher na volný vstup pro 2 osoby na 4 hodiny do Wellness Horal
  • 3. místo – 1x green v Prosper Golf Resortu a voucher na projížďku seagway s průvodcem pro 2 osoby na 30 minut

PROPOZICE

Kategorie:

• Společná HCP do 18
  • Společná HCP 18,1 – 54 (HCP 37 – 54 budou hrát se sníženým HCP na 36)

Odpaliště:

• Všichni hráči hrají ze žlutých odpališť a hráčky z červených odpališť

Měřiče vzdáleností:

• použití měřičů vzdáleností povoleno

Přihlášení

Přihlášení do golfového turnaje bude možné na serveru ČGF a na recepci obou klubů.

FEE – ČELADNÁ THE OLD COURSE

• Člen Čeladná GC – 800,-