Lekce golfu pro děti

Golf zdaleka není jen záležitostí dospělých. Školáky, kteří se chtějí naučit jeho základy nebo získat další zkušenosti, zveme každou sobotu na Dětskou golfovou akademii do Golf Clubu Horal.  Malým golfistům je vyčleněn pravidelný čas od 14:00 do 15:30 hodin. Zváni jsou dívky a chlapci ve věku od 6 do 15 let. Do základů golfu je zasvětí náš zkušený trenér Leo Bača ml. Golfové vybavení je zajištěno, stačí pouze přijít ve sportovním oděvu a oblečení.

Cena lekce pro jednu osobu: 100 Kč.

Při nepříznivém počasí a mimo letní sezónu se lekce konají uvnitř golf clubu.

Výlet za golfem můžete s dětmi spojit i s dalšími aktivitami – koupáním v termálních bazénech Wellness Horal, zábavou v lanovém parku, který bude v provozu od května, nebo třeba „jen“ vycházkou do přírody či vyjížďkou po cyklostezce Bečva, která začíná jen pár set metrů pod Horalem. Novinkou je také Kulíškova naučná stezka

okolím hotelu Horal nebo půjčovna segway.