Zážitky z prosluněné Zábavné neděle (nejen) s golfem

Neděle 22. května 2016 patřila na hřišti Golf clubu HORAL dětem. Přes 140 malých účastníků si tak mohlo užít plno golfových i negolfových aktivit a strávit nádherný slunečný den ve Velkých Karlovicích.

Děti se pod dohledem členů i příznivců Golf clubu HORAL seznámily s klasickým golfem, vyzkoušet si ale mohly i jeho hravější formu – SNAG. Naučily se tak, jak správně držet golfovou hůl, odpalovat a nezapomnělo se ani na patování.

Okolo devítijamkového hřiště byly i negolfové sportovní stanoviště jako například jízda na koních, slackline – chůze po laně nebo projížďky na golfovém vozíku a na koloběžkách. Oblíbenou zastávkou byla také střelnice, basketbalové hřiště, deskové a IQ hry Mindok a stánek GoGEN s Maxipsem Fíkem. Úsměvy na rtech dětí vykouzlila také bohatá tombola a diskotéka.

Další akcí v rámci seriálu VALACHY DĚTEM bude v neděli 5. června 2015 již tradiční a velmi oblíbená Pohádková cesta lesem u hotelu Galik, tentokráte ve znamení pohádkových a filmových hrdinů.

Celá fotogalerie: ZDE