Staňte se členem Golf Clubu Horal

Od začátku nové golfové sezóny 2018 se můžete stát členem Golfového Clubu Horal za snížený jednorázový vstupní poplatek.

Na základě jednání valné hromady konané dne 10. března 2018 je jednorázový vstupní poplatek:

• za dospělého: snížen z 10 000 Kč na 1 000 Kč
  • za studenta: snížen ze 7 000 Kč na 1 000 Kč
  • jednorázový vstupní poplatek za mladistvé zůstává stejný: 0 Kč

Roční členské příspěvky jsou uvedeny zde.

Pokud se chcete stát členem Golf Clubu Horal Velké Karlovice, kontaktujte, prosím, sekretáře klubu pana Tomáše Kotase (kotouch@seznam.cz, tel: +420 604 909 686), který Vám poskytne také podrobnější informace.

Přihláška do Golfového Clubu Horal ke stažení zde

Výhody členství v GCHVK pro rok 2018

Výhody spojené s členstvím v GCHVK pro rok 2018:

• sleva 20% na služby poskytované společností HP Tronic s.r.o. (hotely Horal, Lanterna, Galik, Ski areál Razula), platí pro řádné a čestné členy na základě předložení členské karty GCHVK a OP, podmínkou získání slevy je předchozí prezentace člena na některé z recepcí a založení zvláštního jednorázového účtu v systému HP Tronic.
    • termální bazény Wellness Horal (saunový svět, termální bazény, kardio fitness, masáže)
    • dárkové poukazy (na ubytování a služby, NE na hodnotové poukázky)
    • Relaxační centrum L-Spa Lanterna (procedury,masáže)
    • Beauty salon Lanterna
    • Víceúčelové hřiště Horal
    • Bowling (Horal, Galik)
    • Slevy není možno kumulovat – NEPLATÍ tedy na akční, či jinak zvýhodněné produkty.
  • sleva 20% na konzumaci v hotelových restauracích HP Tronic (hotely Horal, Lanterna, Galik*) platí od 1.6.2011. Platí pro pro řádné a čestné členy na základě předložení karty GCHVK a občanského průkazu.
  • slevy na golfovém simulátoru: po – ne dopoledne 175 Kč / odpoledne 200 Kč
  • sleva 12% v golfovém obchodě GOLFPROFI STORE OSTRAVA (U soudu 6199/25,Ostrava-Poruba). Otevřeno Po-Pá 9:00-18:30. Více informací na www.golfprofi.cz/GolfProfi-Store-Ostrava
  • * u hotelu Galik platí tato výhoda do 22. 7. 2018.

Partnerská hřiště – reciprocity

Reciproční sleva lze čerpat z denního fee na 18 jamek. Slevy nelze sčítat a neplatí pro akce, kde je pevně stanoven poplatek za hru (turnaje, HCP dny apod.)

• Kostelec u Zlína – sleva 50 % na greenfee na hřišti
  • Slušovice – sleva 50 % na greenfee na hřišti
  • Radíkov – sleva 50 % na greenfee na hřišti
  • Agama Prievidza – sleva 50 % na greenfee na hřišti