O pohár rozhodčích si zahrajeme v sobotu 10. září

Zveme Vás na první zářijový turnaj, tentokrát s Liborem Štastným a Jaromírem Malým. Na pohár rozhodčích se můžete těšit na Golfovém hřišti Horal ve Velkých Karlovicích 10. 9. 2016.

Program:

• 8:00 – 8:30      Prezentace, snídaně formou rautu
  • 9:00                Zahájení turnaje (cannon start)
  • 13:30 – 14:30  Oběd po hře

Po obědě Vás čeká program na driving range: finále o vítěze jednotlivých soutěží (na každé jamce vložené soutěže o další ceny) a vyhlášení výsledků turnaje s předáním cen. Hlavní cenu, pohár rozhodčích, vyhrává hráč s nejnižším počtem ran.

Startovné:

• veřejnost 690 Kč (zahrnuto fee)
  • člen GCHVK 290 Kč (nezahrnuje fee)

Turnaj se hraje na stablefordové body ve třech kategoriích. Před soutěží se můžete rozehrát na driving range, který je v provozu již od ranních hodin (žetony jsou k dispozici k zakoupení na recepci). Během dne bude k dispozici také občerstvení – snídaně, voda do bagu a oběd po hře.

Na turnaj se přihlašujte přes server ČGF nebo na recepci klubu (+420 571 495 583, gchvk-recepce@valachy.cz) a to nejpozději do 9. září do 12:00 hod.

Kompletní seznam všech turnajů, které pro Vás připravujeme na sezonu 2016, najdete zde.

Rádi Vás přivítáme také ve Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem nebo na grilovaných specialitách na letní terase Wellness hotelu Horal.

opoharrozhodcich2016