O pohár rozhodčích již tuto sobotu 18. 9.

Vyrazte tuto sobotu 18. září 2021 na driving golfového hřiště do Velkých Karlovic, kde se koná 4. turnaj Valachy Golf Tour „O pohár rozhodčích“.

Program turnaje:

• 8:00 – 8:30 – prezence, snídaně formou rautu
  • 9:00 – zahájení turnaje (cannon start)
  • 13:30 – 14:30 – oběd po hře

Před turnajem neváhejte využít možnosti rozehrát se na driving range, který je v provozu již od ranních hodin. Žetony jsou k dispozici k zakoupení na recepci golfového klubu (přesunuta na Wellness Horal).

Po obědě na vás čeká program na driving range: finále o vítěze jednotlivých vložených soutěží a vyhlášení výsledků turaje s předáním cen.

Startovné a registrace na turnaj:

• členové GCHVK 350 Kč (hradí se provozovateli hřiště HP Tronic s.r.o.)
  • nečleni GCHVK 750 Kč (hradí se provozovateli hřiště HP Tronic s.r.o. a green fee)

V ceně startovného je také snídaně, voda do bagu a oběd po hře.

Přihlašování na serveru ČGF nebo na recepci na tel: +420 571 495 583 či e-mailu golf@valachy.cz nejpozději do 17. 9. do 12:00.

opoharrozhodcich2021

Soutěžní výbor si vyhrazuje právo na případné úpravy nebo dokončení propozic. Hodnocení Valachy Golf Tour bude prostým součtem stablefordových bodů ze všech turnajů