Matěj Bača Mistrem ČR 2020 v kategorii kadet

Rádi bychom se s vámi podělili o jednu skvělou událost a pogratulovali „našemu“ Karlovjanovi Matěji Bačovi k jeho úžasnému úspěchu. Poté, co Matěj v minulých letech získal titul Mistra ČR v golfu mladších a poté i starších žáků, se mu minulý týden podařilo zkompletovat mládežnický hattrick ziskem titulu Mistra ČR v kategorii kadeti (hráčů do 16 let).

To jen potvrzuje jeho mimořádný talent a my jsme hrdí, že ho v sobě objevil právě u nás na Horalu, kde v šesti letech začínal. Matěj je stále členem Golf Clubu Horal, příležitostně u nás trénuje a využívá k přípravě zimní zázemí s indoor golfem a fitkem.

Není také bez zajímavosti, že Golfové hřiště Horal, kde Matěj začínal, vybudoval jeho dědeček Leo Bača starší (výborný golfista a prezident Golf Clubu Horal). A jako trenér tu působil i otec, Leo Bača mladší, který je po celou dobu Matějovým osobním trenérem. I ti mají jistě ze svého „svěřence“ velkou radost.

Matěj je ve svých 16 letech členem reprezentačního týmu juniorů a je jasné, že o něm v budoucnu ještě uslyšíme. Ještě jednou moc gratulujeme!