Golf od 1. 5. opět v provozu!

Již od pátku 1. 5. 2020 se na vás budeme opět těšit na golfovém hřišti ve Velkých Karlovicích.

Svůj hrací čas si můžete rezervovat telefonicky na +420 732 407 950 / +420 602 516 494 nebo online v aplikaci TeeTime.

 

Jak bude provoz fungovat a jaká opatření je potřeba dodržet?

  • hra ve flightu až pro 4 osoby – v případě, že bude dodržen odstup alespoň 2 metry, vlajky zůstávají na místě (prosím, nepřenášejte je a nesahejte na ně), možno bez použití roušek
  • cvičné plochy, driving range, putting a chipping green – nutno dodržovat rozestupy mezi hráči alespoň 2 metry
  • košíky a fee – zakoupíte u vchodových dveří na recepci Golf Clubu Horal (prosím, využijte připravených desinfekčních prostředků a dbejte na užití ochranných pomůcek – roušku a rukavice bude mít i obsluha)
  • vnitřní prostory – šatny, sprchy a toalety – zůstávají uzavřeny
  • Další opatření a doporučení, jak se chovat na golfovém hřišti

Budeme rádi, když pro platbu za služby budete preferovat platbu kartou – platební terminál je umístěn u vchodových dveří.

 

Tréninky

Skupiny o maximálním počtu 10 hráčů mezi sebou musí udržovat rozestupy alespoň 2 metry (v tomto případě nemusí nosit roušku). Při hromadném výkladu a dalších případech, kde by byly rozestupy zmenšeny, je nutno si roušku nasadit (mějte ji tedy, prosím, s sebou k dispozici).

V případě výuky více skupin se musí skupiny od sebe držet ve vzdálenosti taktéž alespoň 2 metry, případně musí být odděleny fyzickou překážkou (stěna, plot s plnou výplní apod.)

Děkujeme za dodržování pravidel a již se moc těšíme, až vás na hřišti přivítáme!

 


Páteční obnovení provozu golfového hřiště je možné díky Krizovému opatření č. 453, kdy lze již poskytovat plně odbavení hráčů včetně hotovostního inkasa plateb za fee či za prodávané zboží (míčky, rukavice, hole, časopisy apod.), trenérské služby, žetony atd.