Golfové turnaje v roce 2017

V roce 2017 se můžete těšit opět na čtyři golfové turnaje v rámci Valachy Golf Tour, které se tentokrát hrají o nejlepší výsledek stablefordových bodů. Připraveny jsou také turnaje pro veřejnost, testování holí nebo Zábavná neděle (nejen) s golfem pro děti i dospělé.

Golfové turnaje:

• 14. 5. (Ne) – S Rudolfem na Golfu (1. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 28. 5. (Ne) – Valašský Texas dvojic s Golfem pro Všechny
  • 4. 6. (Ne) – Pohár rozhodčích (2. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 17. 6. (So) – Prezidentský turnaj (3. turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 16. 7. (Ne) – Přátelský turnaj Kostelec na Horalu
  • 27. 8. (Ne) – 8. Karlovský sekretář (4.a  závěrečný turnaj Valachy Golf Tour*)
  • 16. 9. (So) – O mistra Clubu na rány
  • 15. 10. (Ne) – Chalupář s tradicí (asi XV.)
  • 28. 10. (So) – 5. Zabíjačkový turnaj jednou holí. Bez úpravy handicapu

Turnaje pořádané jinými hřišti:

• 7. 5. (Ne) – Horalé na Čeladné (zahajovací turnaj)
  • 19. 8. (So) – Přátelský turnaj Horal na Kostelci

Akce pro veřejnost:

• 21. 5. (Ne) Zábavná neděle (nejen) s golfem (Neděle plná golfu a dalších tradičních i netradičních sportovních aktivit s doprovodným programem, ze seriálu VALACHY DĚTEM)
  • 27. 5. (So) Otevírání Driving range – testování holí – s Golfem pro všechny (Zábava podvečerní akce při západu slunce celý den testování holí k dispozici)

Rezervujte své turnajové fee včas!

Termíny těchto akcí budou ještě včas potvrzeny, sledujte zprávy na hlavní stránce, a budete se na ně moci přihlásit přes server ČGF.

Pořadatelem bude vybíráno startovné. Ve startovném za turnaj (290 Kč) je zahrnuta organizace turnaje vč. cen a také balená voda, snídaně i oběd (polévka + hlavní chod)!

„Dobrá zpráva“ pro všechny nečleny a to snížené turnajové fee 400 Kč + 290 Kč startovné

*Hodnocení Valachy Golf Tour bude prostým součtem stablefordových bodů ze všech turnajů.

Soutěžní výbor si vyhrazuje právo na případné úpravy nebo dokončení propozic.