Golf na Horalu k 10. výročí založení GCHVK v neděli 3. července

Přijďte si zasoutěžit na třetí turnaj Valachy Golf Tour, tentokrát ku příležitosti 10. výroční založení Golfového clubu Horal Velké Karlovice. Uvidíme se v neděli 3. července.

Program:

• 8:00 – 8:30      Prezentace, snídaně formou rautu
  • 9:00                Zahájení turnaje (cannon start)
  • 13:30 – 14:30  Obědové menu
  • 14:30              Vyhlášení výsledků

Před soutěží se můžete rozehrát na driving range, který je v provozu již od ranních hodin (žetony jsou k dispozici k zakoupení na recepci). Během dne bude k dispozici také občerstvení – snídaně, voda do bagu a oběd po hře.

Startovné:

• veřejnost 690 Kč (zahrnuto fee)
  • člen GCHVK 290 Kč (nezahrnuje fee)

Turnaj se hraje na stablefordové body ve všech kategoriích.Valachy Golf Tour způsob hodnocení eklektiku budou sečteny Vaše nejlépe zahrané výsledky na jednotlivých jamkách v celé tour.

Na turnaj se přihlašujte přes server ČGF nebo na recepci klubu (+420 571 495 583, gchvk-recepce@valachy.cz) a to nejpozději do 2. července do 12:00 hod.

Kompletní seznam všech turnajů, které pro Vás připravujeme na sezonu 2016, najdete zde.

golf3