4. Zabíjačkový turnaj jednou holí v neděli 30. října

Přijďte se s námi rozloučit s golfovou sezónou  na Golfovém hřišti Horal s jednou holí + putter. Již 4. Zabíjačkový turnaj jednou holí se uskuteční v neděli 30. října 2016.

Program:

• 8:30 – 9:00 Registrace a sladká snídaně
  • cca 9:30  Idem na to (Zahájení turnaje cannon start), všude něco dobrého od řezníka Špejlíka
  • cca 13:30 Vyhlášení těch nejlepších, co se nepřejedli a něco zahráli

Před turnajem neváhejte využít možnosti rozehrát se na driving range, který je v provozu již od ranních hodin (od 8:00). Žetony na košíky jsou k zakoupení na recepci golfového klubu.

Každý účastník si může zvolit hůl dle svého uvážení. Turnaj se hraje na rány bez úpravy HCP, těšit se můžete také na vložené soutěže: nearest the pin, společná longest drive muži, ženy. Startovné bude do klobůka.

Na první tři místa v každé kategorii čekají hodnotné ceny, všichni si potom budou moci pochutnat na spoustě dobrot z cechu řeznického a uzenářského.

Přihlášky zasílejte na www.cgf.cz, jsme Vám plně k dispozici také na recepci Golfového hřiště Horal (tel.: 571 495 583). Místo ve Vašem flightu si můžete rezervovat do soboty 29. 10. 2016 do 12:00 hodin.

Po odehrané hře si můžete odpočinout a načerpat nové síly ve Wellness Horal s termálními bazény. Fotogalerii z turnajů 2016 naleznete zde.

Na poslední turnaj letošní sezony Vás srdečně zve Dana Hradilová.